Ponedeljak, 13. avg 2012. u 13:06

Džej izgubio 3.000 evra

Ima se može se, pa i u vodu da se prospe. Džej Ramadanovski više voli keš nego platne kartice pa je pre nekoliko dana na plaži Pržno u Crnogorskom primorju pijan izgubio 3.000 evra, piše "Kurir".

Džej izgubio 3.000 evra
Pevač je sa svežnjem novca u džepu zagazio u vodu. Pošto je bio pripit, teško je održavao ravnotežu, pa se hvatao za džepove, ljuljajući se levo-desno. Međutim, dok je izvlačio ruke da zapliva, džepovi su mu se izvrnuli, novčanice izletele napolje, a Džej nije ni primetio da su se rasule na sve strane.

- Džej je posle jednog nastupa pijan došao pravo na plažu sa celim honorarom u džepu. Kako je bilo nepodnošljivo vruće, on se u jednom trenutku u odeći bacio u vodu da dođe sebi. Dok je plivao, sva lova mu je izletela iz džepa... Posle toga se još neko vreme vrzmao po plaži, a onda je oteturao do sobe i legao da spava. Tek kada se mamuran probudio, shvatio je da nema novca - kaže sagovornik "Kurira".


Povezani članci

Postavi komentar


0/1200



Trač

Ankete

Gde ćete na letovanje?








Rezultati ankete