Dlanom o dlan
Telekom Srbija deset godina s nama
Mobilna telefonija Srbije proslavila je, u društvu prijatelja, svoj važan jubilej – 10 godina poslovanja.
Proslava je počela živopisnim vatrometom ispred Expo Centra XXI, još dok su domaćini dočekivali zvanice, poslovne partnere, biznis korisnike i javne ličnosti iz političkog i kulturnog života Srbije.
Domaćini svečane proslave Branko Radujko, generalni direktor "Telekoma Srbija" i Vladimir Lučić, direktor Direkcije za komercijalne poslove "Telekoma Srbija" poželeli su dobrodošlicu poslovnim partnerima, biznis korisnicima i drugim zvanicama, zahvalivši im na poverenju koje su ukazali Mobilnoj telefoniji Srbije tokom prvih deset godina postojanja.
Svetska muzička atrakcija, bend ABBA Arrival bili su zaslužni za dobru zabavu. Pored njih, u muzičkom programu nastupila je i etno grupa Vrelo.
Među brojnim zvanicama bile su i najznačajnije ličnosti iz državnog vrha naše zemlje - predsednik Republike Srbije Boris Tadić, premijer Mirko Cvetković, ministar spoljnih poslova Vuk Jeremić, ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, ministar za telekomunikacije i informaciono društvo Jasna Matić i predsednik Izvršnog veća Vojvodine Bojan Pajtić i gradonačelnik Beograda Dragan Đilas. Svečanoj gala večeri prisustvovali su i ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji, Nj. E. g. Kameron Manter kao i ambasador Republike Grčke, nj.e. g. Hristos Panagopulos.
Pored domaćina, veliku rođendansku tortu zajedno su isekli, i uz šampanjac nazdravili, svim gostima i Zlatko Trhulj, direktor m:tel-a Crna Gora i Predrag Ćulibrk, direktor m:tel-a Republika Srpska.
Proslavi su prisustvovale i druge brojne javne ličnosti, predstavnici vodećih kompanija i medijskih kuća u Srbiji, među kojima su Miroslav Mišković, Veran Matić, Željko Mitrović, Dragan Bjelogrlić, Svetozar Cvetković, Dragan Kapičić, Zoran Cvijanović, Dušan Duda Ivković, Olja Bećković, Katarina Rebrača, Milan Beko, Jelena Drakulić-Petrović, Manojlo Vukotić.
Mobilna telefonija Srbije danas je vodeći mobilni operator u Srbiji i ostvaruje tržišno učešće od 62% u uslugama mobilne telefonije. mt:s je bio i prvi mobilni operator koji je pustio u rad 3G servise. mt:s mreža danas broji preko 5 miliona korisnika, pokriva 92% teritorije i 98% stanovništva u Srbiji. Regionalno širenje u Crnu Goru i Bosnu i Hercegovinu omogućilo je stvaranje mreže prijatelja koja sada broji gotovo 7 miliona korisnika. (www.infobiro.tv )
Dlanom o dlan
Koristiš prezervativ?
Moj izbor: Koristim kondom. Prihvatam drugačije od sebe.
Noć reklamoždera
Više od 500 mini reklama 4. i 5. decembra u Sava centru
Na otvaranju FAF-a film "Glad"
Počeo Festival autorskog filma
Dijamanti blistaju i ubijaju
Jedinstvena tvorevina majke zemlje
Centar za mržnju
Mržnja je proračunata
Kako sprečiti krijumčarenje žena
Britanska vlada je upravo objavila predlog novih mera kojima namerava da se uhvati u koštac sa problemom krijumčarenja žena.
VIŠE O OVOME: sex_work.; books.prostitution
Poljske tinejdžerke postale fudbalske huliganke
Varšava, Beta, specijalno za Nadlanu
Odoše "narodna kola" u istoriju
Poslednji dan "juga" 20. novembar 2008.
Mileta Prodanović
Godina lava
Države koje će progutati okean
Maldive guta Indijski okean
Nežno s dijamantima!
Vrednost dragog kamenja takođe zavisi od bistrine minerala i načina na koji je rezan, odnosno kakvog je oblika.
VIŠE O OVOME: theonlinephotographer.diamonds
Neko mašta, a neko kupuje
Od ekološkog do nameštaja sa Svarovski kristalima
Dvostruko veća Slobodna zona
I posećenost i posvećenost
Bedževi su ponovo u modi!
Novi medij za prenošenje poruka i osećanja
Ulaz u Slobodnu zonu
Za pokušaj “pomeranja granica“
Bojana Lukić-Jovković
Od 7.000 ljudi, ušla sam u top 22, što je za mene uspeh
Istorija predsedničkih izbora u SAD
Ni ratovi ni krize nisu odlagali izbore u Americi
Spasavanje jezika
Film "Lingvisti" i izumiranje starih jezika
Slobodanka - Boba Tošić
Iz Paname u "Plejboj"
Miodrag Jovanović o igri zvanoj "Survivor"
Preživljavanje, foliranje i tri bisera iz Paname
Nadlanu
Adresar
Žute strane
Bele strane
Vaši komentari
Kliknite ovde za LOGIN.