Sport

Vaterpolisti ponovo u Španiji Vaterpolo reprezentacija Srbije ponovo kreće put Španije, gde će do kraja nedelje odraditi poslednji deo priprema pred put u Peking.

Odbojkaši otputovali u Brazil Grbić: U našoj grupi svako svakog može da pobedi

 

Grobari vode u Ligu šampiona Miloš Bogunović jedan je od najefikasnijih igrača Partizana. Kaže da mu je velika želja da postane miljenik Partizanovog "juga" i da jedva čeka da začuje huk sa tribina.

Agresivni i kvalitetni Miloš Vujanić, jedan od najiskusnijih u košarkaškoj reprezentaciji Srbije, uveren je da za ovaj trofejni sport dolaze bolji dani.

Jedva čekam Van Bastena Miralem Sulejmani, fudbalski reprezentativac Srbije, postao je najplaćeniji i najcenjeniji mladi igrač, nakon što se proteklog vikenda učlanio u slavni Ajaks.

Konačno titula Nenad Zimonjić osvojio je Vimbldon u paru s Kanađaninom Danijelom Nestorom.

Lepo mu u Pireju Darko Kovačević u dresu Olimpijakosa doživljava svoju drugu mladost i sa grčkim klubom se sprema za nove uspehe u Ligi šampiona.

Denis Šefik: U grupi smo najjači Golman naše vaterpolo reprezentacije uoči odlaska na Evropsko prvenstvo

Pobedi, Dačo - svi smo uz tebe! U našem taboru takmičenje je u senci svega što se desilo proslavljenom vaterpolo asu Danilu Ikodinoviću, pa čitav tim svu pozitivnu energiju i ohrabrujuće poruke upućuje za njegov što brži oporavak

Vidim Ligu šampiona Ivan Stevanović je ovog leta ispunio  dečačke snove - potpisao je trogodišnji ugovor s Partizanom. 

Ima li ko jači Kako je bilo kapitenu Partizana Petru Božiću, koji je zbog povrede morao s klupe da odgleda četiri utakmice i na kraju prigrli trofej najboljeg košarkaškog tima Srbije

Opet na mapi Evrope Ratko Nikolić, kružni napadač rukometne reprezentacije Srbije, bio je jedan od najzaslužnijih u redovima "orlova" za trijumf u revanš meču nad selekcijom Češke.

Partizan - Hemofarm 2:1 Košarkaši Partizana Igokee pobedili su tim Hemofarma Štade sa 76:65 i stigli do prednosti od 2:1 u finalnoj seriji Superlige.

Čiča konačno s titulom Gde god da ode, Milan Gurović niže trofeje. Ove sezone srpski košarkaški as igrao je za ekipu Prokoma iz Poljske, s kojom je osvojio titulu te zemlje.

Dama sa srcem Tanja Medved je sa 34 godine još jednom pokazala da ima veliko srce, a u razgovoru za naš portal istakla je da joj je neobično drago što je Srbiju odvela na EP, koje će u decembru biti održano u Makedoniji.

Svetska liga je izazov Novica Bjelica, odbojkaš italijanske Pjaćence, biće glavna uzdanica selektora Igora Kolakovića na južnoameričkoj turneji.

Počasni krug za Aninu titulu Najvažnije je da entuzijazam potiče od samog deteta, a ne da roditelji forsiraju tu priču. Odricanja su velika, ali ja sam to uvek nazivala svojim izborom, a ne nekim nedostatkom.

Ostaje ili odlazi Ognjen Koroman ne krije da ima ponuda iz inostranstva, mada bi najradije od svega voleo da ostane u Beogradu.

Osvojio i Španiju Bojan Popović, nekadašnji košarkaš FMP Železnika, iza sebe ima uspešnu sezonu u dresu španske Malage

Srbija na pravom putu Boško Janković, fudbaler italijanskog Palerma, bio je jedan od najboljih igrača u reprezentaciji Srbije tokom sedmodnevne turneje po zapadnoj Evropi.

Powered by Trident Media Group