Muzika

Koncert Ramba Amadeusa

Koncert Ramba Amadeusa

Vaš glas Da Ne

U Studentskom kulturnom centru, pred oko 1500 ljudi, održan je koncert "svetskog mega-cara Ramba Amadeusa". Karte su bile podeljene u tri kategorije: za siromašne (cena: 600 dinara), za bogate (cena: 1.200 dinara), i za elitu (cena: 3.600 dinara). Najviše je, naravno, bilo prodato karata za siromašne, bogati su se pojavili u vrlo malom broju. A, po izjavi izvođača koncerta: "Nije prodata nijedna karta za elitu. Nismo se ni nadali da elite u Srbiji nema." 
Prvi deo koncerta bio je posvećen promociji novog albuma. Posle, po rečima Ramba, kulminacije, počeo je deo kada su se svirali samo hitovi. Sam kraj koncerta ugostio je muzičare iz grupe "Kaal" (talas nove romske muzike).  Nakon dugog aplauza Rambo je otpevao još pet-šest pesama i izveo jednu koregrafiju na "plej-bek" pesme "Ptico što ljubiš zvjezde...". Koncert je počeo oko pola deset, a ljudi su se srećni razišli oko ponoći.

Gde?

SKC - 22. decembar u 21

Vaši komentari

Morate biti ulogovani da biste uneli komentar
Kliknite ovde za LOGIN.

Muzika

Geri Mur Majstor gitare GDE: SAVA CENTAR - 16. novembra 2008.

Glenn Miller Orchestra Veselo, romantično i opuštajuće GDE: SAVA CENTAR - 15. novembar 2008.

Žan Mišel Žar Čovek orkestar i muzika koja slika GDE: BEOGRADSKA ARENA - 8. novembra 2008.

Džoni Vinter Let’s rock ’n’ roll, baby! GDE: SAVA CENTAR - 28. oktobar 2008.

Rabih Abu Kalil Emocija, filozofija i... pornografija  GDE: DOM SINDIKATA - 27. oktobar 2008.

Patriša Barber Glas koji može da ponese i izazove najrazličitije emocije… GDE: ZADUŽBINA ILIJE MILOSAVLJEVIĆA KOLARCA - 26. oktobar 2008.

Stefano di Batista Svira i diše sa saksofonom GDE: ZADUŽBINA ILIJE MILOSAVLJEVIĆA KOLARCA - 25. oktobra 2008.

Počeo Džez festival Muzika koja oplemenjuje GDE: SAVA CENTAR - 24. oktobra 2008.

Pol Gilbert Jedan od najboljih gitarista GDE: SKC - 16. oktobra 2008.

Jelen Pivo Live - 2. dan Rok ovde nije mrtav, naprotiv GDE: SPORTSKO REKREATIVNI CENTAR TAŠMAJDAN - 6. septembar 2008.

Jelen Pivo Live Igi Pop - "koncert visokog rizika" GDE: SPORTSKO REKREATIVNI CENTAR TAŠMAJDAN - 5. septembar

Common Bond Dobar vajb
GDE: SAVA CENTAR - 24. avgusta 2008.

Powered by Trident Media Group